AS Wëntger
Umellen
Home
Club
Comité
Geschicht
Terrain'en
Seniors
1. Ekipp
Tabell
2. Ekipp
3. Ekipp
Veteranen
Dames
Dammen
Tabell
Jeunes-Filles U14
Jugend
Infos
Bambinis U7
Pupilles U9
Poussins U11
Minimes U13
Resultater
Scolaires U15
Resultater
Jeunes-Filles U14
Resultater
Cadets U17
Resultater
Juniors U19
Resultater
Jugend-Kommissioun
Youthcup
FohlenCamp
Kalenner
Fotoën
Sponsoren
Sponsor-Kommissioun
Kontakt
Kader
Resultater
Tabellen
Statistiken
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
Saison auswielen
2021/2022
2017/2018
S2 | Juniors Cl 3 Série 1 Phase 1
25/09/2021 18:00
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
3
:
2
Entente Schieren-Colmarberg 1 (U19 M)
S3 | Juniors Cl 3 Série 1 Phase 1
02/10/2021 17:30
Entente Erpeldingen-Bastendorf 1 (U19 M)
0
:
3
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
S4 | Juniors Cl 3 Série 1 Phase 1
09/10/2021 17:30
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
6
:
4
Entente Bissen-Brouch-Boevange 1 (U19 M)
S5 | Juniors Cl 3 Série 1 Phase 1
16/10/2021 18:00
Young Boys Diekirch (U19 M)
2
:
2
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
S2 | Coupe du Prince
23/10/2021 16:30
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
4
:
1
Alisontia Steinsel (U19 M)
S3 | Coupe du Prince
30/10/2021 16:30
F91 Dudelange (U19 M)
3
:
1
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
S2 | Juniors Cl 3 Série 1 Phase 2
20/11/2021 17:30
Entente Bissen-Brouch-Boevange 1 (U19 M)
1
:
8
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
S1 | Juniors Cl 3 Série 1 Phase 2
23/11/2021 19:30
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
6
:
3
Entente Erpeldingen-Bastendorf 1 (U19 M)
S4 | Juniors Cl 3 Série 1 Phase 2
04/12/2021 16:30
ENT Lintgen/Mersch 1 (U19 M)
2
:
4
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
S3 | Juniors Cl 3 Série 1 Phase 2
07/12/2021 20:00
Entente Schieren-Colmarberg 1 (U19 M)
5
:
3
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
S1 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
19/02/2022 16:30
Alisontia Steinsel (U19 M)
2
:
0
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
S2 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
26/02/2022 15:00
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
3
:
0
Entente Osten 1 (U19 M)
S3 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
05/03/2022 18:00
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
1
:
7
ENT Strassen/Kehlen 1 (U19 M)
S4 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
12/03/2022 18:00
Red Star Merl-Belair (U19 M)
2
:
7
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
S7 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
02/04/2022 16:30
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
6
:
2
Entente Wiltz-Wilwerwiltz U19 1 (U19 M)
S8 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
09/04/2022 16:30
Entente Osten 1 (U19 M)
0
:
3
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
S9 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
23/04/2022 18:00
ENT Strassen/Kehlen 1 (U19 M)
2
:
0
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
S5 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
26/04/2022 19:30
Résidence Walferdange (U19 M)
1
:
0
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
S10 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
30/04/2022 00:00
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
3
:
0
Red Star Merl-Belair (U19 M)
S11 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
07/05/2022 16:30
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
1
:
2
Résidence Walferdange (U19 M)
S6 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
10/05/2022 19:30
Entente Schieren-Colmarberg 1 (U19 M)
3
:
1
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
S12 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
14/05/2022 18:00
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
2
:
1
Entente Schieren-Colmarberg 1 (U19 M)
S13 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
21/05/2022 17:30
Entente Wiltz-Wilwerwiltz U19 1 (U19 M)
4
:
5
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
S14 | Juniors Cl 2 Série 1 Phase 3
28/05/2022 14:00
Entente Norden-Wincrange (U19 M)
4
:
2
Alisontia Steinsel (U19 M)